Mapa strony

Kilka słów o warszawskiej kwiaciarni De Florist...


pracowania florystyczna De Florist
Od 2011 r. prowadzę ją w niewielkim lokalu na warszawskiej Woli nieopodal Hotelu Hilton.

Przez 5 dni w tygodniu funkcjonuje jako kwiaciarnia - pełna kwiatów ciętych, doniczkowych, dodatków - każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Zapraszam już od wczesnych godzin rannych, gdy kwiaty są najświeższe, dopiero co przywiezione z giełdy.

Jedynie w poniedziałki zachęcam do odwiedzenia kwiaciarni w godzinach nieco późniejszych (sprawdź godziny otwarcia). Z samego rana odwiedzam swoich Klientów korporacyjnych i dostarczam kompozycje kwiatowe do ich biur.

pracowania florystyczna De Florist
Dokładam wszelkich starań, by cieszyły oczy przez cały tydzień i za każdym razem zaskakiwały swoim wyglądem. Zawsze świeże kwiaty znajdujące się w miejscu reprezentacyjnym firmy to przecież świetna wizytówka!

Natomiast przed weekendem kwiaciarnia przechodzi rewolucję - na sobotę zmienia się ona w pracownię florystyczną. Przestawiam wtedy meble, reorganizuję wystrój, by zmieścić się z dostawą kwiatów zamówionych na weekendowe śluby. To uwielbiam najbardziej! Wystarczy spojrzeć w galerię, by przekonać się jak wiele Par Młodych już obdarzyło mnie zaufaniem.