Mapa strony
Oferta

klienci indywidualni

aktualnosci

Bukiety okolicznościowe
Jest wiele okazji, by wręczyć bliskim kwiaty. Nasza Pracownia Florystyczna De Florist proponuje bukiety na każdy gust i na każdą kieszeń. Niezależnie od tego, czy będzie to pojedyncza róża, czy okazały bukiet - wszystko będzie przygotowane elegancko i profesjonalnie. Wysyłka kwiatów na terenie Warszawy możliwa po atrakcyjnej cenie.

Kosze i kompozycje kwiatowe
Okrągłe rocznice, zaręczyny, prezenty bez okazji - kosze kwiatowe sa niezastąpione w takich przypadkach. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać rodzaj kwiatów i kolorystykę oraz przygotujemy do odbioru w dogodnym terminie.

Florystyka ślubna
Pozwól nam sprawić, by ten szczególny dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy! Nasze dekoracje ślubne zachwycą wszystkich gości, a wiązanka ślubna będzie taka, jaką sobie wymarzyłaś. Zapraszamy do naszej Pracowni, gdzie przy filiżance kawy przeanalizujemy wszystkie pomysły.

Florystyka żałobna
Kwiaty składane na grobach bliskich są wyrazem naszych uczuć, których nie sposób ubrać w słowa. Pracownia De Florist oferuje Państwu pełen zakres florystyki żałobnej od przygotowania wiązanek pogrzebowych, kompozycji na urnę po całoroczną opiekę nad grobami.

Florystyka komunijna
Pierwsza Komunia to jeden z najważniejszych dni Twojego Dziecka. Pozwól, by poczuło się w nim wyjątkowo dzięki naszym kompozycjom.

Stroiki świąteczne
Święta to magiczny czas, który spędzamy w zaciszach swoich domów z bliskimi. Dzięki naszym kompozycjom świątecznym zapanuje w nich niepowtarzalny nastrój, do którego będzie się chciało wracać. Zapraszamy do składania zamówień w naszej Pracowni.

Aranżacje balkonów/tarasów/ogrodów
Masz kawałek wolnej przestrzeni? Chciałbyś ją odpowiednio zaaranżować? Zgłoś się do nas - obejrzymy miejsce, wykonamy projekt, wycenimy i zrealizujemy nasadzenie. Brak Ci czasu na pielęgnację swoich roślin? Daj nam możliwość, a zrobimy to za Ciebie!